STRÁNKY JSOU NYNÍ V PŘESTAVBĚ.

Vítejte na stránkách, které Vám mohou pomoci najít cestu.
Cestu k poznání sebe sama, cestu k sobě.

Každý z nás přichází na svět se svým vnitřním plánem duše, vědomým záměrem a posláním. Když se narodíme, všichni na nějaké úrovni víme jaký tu na zemi máme úkol, proč jsme tady, ale jak rosteme, zapomínáme.

A já bych vám ráda pomohla vzpomenout si, společně rozluštit tajemství Vašich úžasných čísel, Vašeho data narození. Kvalita našeho života závisí na tom, do jaké míry jsme s tímto posláním spojeni a jak ho naplňujeme. Pojďme se tedy podívat na to, kdo jste, proč jste tady a jak si tvořit život, aby jste byli šťastní, zdraví a spokojení.

Pojďme poodhalit skrytá tajemství Vaší duše, která jste ukryli hluboko sami v sobě, před sebou i před ostatními a teď ovlivňují Váš život. Pomohu Vám vzpomenout si, najít Váš příběh a uvědomit si, co si díky tomu způsobujete. Naše pocity nám říkají, zda jdeme tou správnou cestou, zda kráčíme správným nebo špatným směrem. Cítíme se spokojeně, štastně, plní energie a jsme zdraví. Nebo taky ne. Jsme unavení, naštvaní, smutní, nemocní...... Proč žijeme to, co se nám vlastně nelíbí? A musí to tak zůstat?

 

Pokud tedy chcete začít s životem spolupracovat a tvořit, pokud chcete objevit a přijmout všechny své přirozené schopnosti a díky nim  si následně vytvořit harmoničtější budoucnost, jsem tu pro Vás.

 

Na setkání s Vámi se těší

Miroslava Rubešová
průvodce na Vaší cestě za sebepoznáním